Porno videa zdarma

Tématické akce 3 Sekretářky

Tématické akce 3 Sekretářky

Chtěli jste vidět další mejdan? Tak tady ho máte. Megapopulární tematické akce, kde holky nemají vůbec ponětí o tom, co je ten večer čeká, je tady již potřetí. Tentokrát jsme pozvali dívky a ženy, co pracují jako sekretářky. Podařilo se nám jich nakonec sehnat celkem 25, ale nebylo to vůbec jednoduché, protože jsme je museli hledat doslova po celé ČR. Hned od začátku jsme do nich nalévali alkohol, který byl samozřejmě zdarma, a za dvě hodiny šli naši kameramani do akce a začali je ukecávat k šukání za prachy. Budete koukat, protože většina přítomných dívek se nechala od našich kluků vyšoustat. Největší masakr se však ten večer odehrál v koupelně, kde jeden kameraman vyklátil pět „asistentek pana ředitele“ najednou! Na našem mejdanu zkrátka platí, že alkohol + peníze + sympatický kameraman = vražedná kombinace pro každou ženu a dívku.

V tomto díle uvidíte opravdu mimořádně krásné holky, ale princeznou této párty, byla nepochybně finalistka MISS ČR 2007 DENISA PŘIBYLOVÁ! Jak to vidíte, ukáže se nahá a zapíchá si před kamerou? Stahujte a dozvíte se vše. Tohle si prostě nemůžete nechat ujít.

NTak se připravte, protože mejdan sekretářek pokračuje druhým dílem. Kontroverzní párty plná opilých a nadržených sekretářek, jejíž hlavní hvězdou byla finalistka MISS ČR 2007 DENISA PŘIBYLOVÁ, se v druhé půlce rozjela na maximální otáčky. Naši kameramani dostali totiž za úkol, aby si jednotlivé dívky vodili do pokojů v prvním patře a tam je pomocí bankovek začali přemlouvat k šukání. Licitace začínala na tom, že ukážou kozy. Další level bylo vykouření kameramanova péra a nejvyšší nabídka, 10 000,- Kč v hotovosti a přímo na ruku za to, když se nechají pořádně vyšukat. To prostě nebudete chápat, ale některé z nich to skutečně udělaly! Kdo nevěří, ať stahuje a uvidí to na vlastní oči.

Czechparties.com